Darčekový balíček z Mŕtveho mora pre alergika

Anglický názov:
Dostupnosť: 2-5 dní
Balenie: uvedené pri jednotlivých produktoch
187,00€

Vianočný balíček pre alergika

 

Alergia je nepríjemné ochorenie, kedy imunitný systém nášho organizmu bojuje proti látkam, ktoré vyhodnotí ako škodlivé, hoci to tak nie je. Alergia vie poriadne znepríjemniť život. Dnes už existujú účinné lieky, ktoré dokážu držať alergiu na uzde, po rokoch brania týchto liekov ale začínajú byť u niektorých ľudí neúčinné. Pomôže pobyt pri mori, hlavne pri Mŕtvom mori alebo produkty z neho vyťažené.

Okseen Dr. Nona

Je to veľmi silný prírodný antioxidant, ktorý neutralizuje zoskupenia voľných radikálov. Medzi jeho prednosti patrí aj to, že pomáha pri rôznych alergiách, dokáže usmerniť imunitný systém tak, aby nebojoval proti neškodným látkam. Okseen Dr. Nona dodáva telu bioorganominerálny komplex z Mŕtveho mora a živé archebaktérie, ktoré pôsobia na organizmus veľmi blahodárne, omladzujú ho a uzdravujú.
Balenie: 60 kapsúl 

Balzam na očné vrásky Dr. Nona

V názve má síce, že je proti vráskam, ale okrem toho má aj rad iných pozitývnych funkcií. Je to veľmi jemný krém, ktorý je vhodné nanášať nielen do okolia očí, ale malé množstvo aj priamo do očí. Bioorganominerálny komplex z Mŕtveho mora ukľudňuje začervenalé oči pri alergiách, odstraňuje opuchy a zastavuje slzenie. Pravidelné používanie Balzamu na očné vrásky Dr. Nona v sezóne kvitnutia a lietajúcich peľov pomôže udržať vaše oči zdravé a nezačervenalé.
Balenie: 50 ml 

Gonseen Dr. Nona (čaj)

Pitie čaju Gonseen takisto prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. Navyše, vyluhované vrecúška čaju si môžete prikladať na oči, čo posilňuje protizápalový účinok, odstraňuje začervenanie a opuchy.
Balenie: 24 vrecúšok 

Kúpeľové soli Mŕtveho mora Dr. Nona

Veľmi dobrú službu alergikom robí aj kúpanie v soliach z Mŕtveho mora. Simuluje pobyt pri mori, vdychujete soľou a minerálmi nabitý vzduch. Odporúčajú sa tiež výplachy nosa, ktoré skľudňujú podráždenú sliznicu. Do dvojdecového pohára vody pridajte pol lyžičky soli, dobre rozmiešajte, nechajte rozpustiť a vstreknite si to do nosa. Pocítite okamžitú úľavu.
Balenie: 1,2 kg (4x 300g) 

 

Všetky produkty Dr. Nona obsahujú bioorganominerálny komplex s množstvom minerálov z Mŕtveho mora a živé archebaktérie, ktoré majú na pokožku omladzujúci a blahodárny vplyv. Archebaktérie prenikajú cez pokožku do krvného obehu a značne zvyšujú bunkovú imunitu na genetickej úrovni. Následne sa mobilizujú všetky obranné sily organizmu a nastáva rýchlejšia obnova životných síl. Zložením mikroelementov je voda Mŕtveho mora identická s lymfou a krvou človeka.