Darčekový balíček z Mŕtveho mora pre krásu ženy so suchou pleťou

Anglický názov:
Dostupnosť: 2-5 dní
Balenie: uvedené pri jednotlivých produktoch
152,00€

Balíček pre krásu ženy so suchou pleťou

Suchá pleť má sklon k predčasnému stárnutiu a vráskam, je náchylná na tvorbu šupín. Najdôležitejšia je dôkladná a pravidelná hydratácia.

Dynamický hydratačný krém Dr. Nona

Suchá pleť potrebuje hlavne kvalitnú hydratáciu ako prevenciu proti tvorbe vrások. Dynamický hydratačný krém Dr. Nona hydratuje pleť hĺbkovo a je vhodný pre všetky vekové kategórie. Krém sa rýchlo vstrebáva a nezanecháva na pokožke mastný film. Zanecháva pleť jasnú, sviežu a dokonale vyživenú. Je vhodný aj pre tú najcitlivejšiu pokožku, upokojuje začervenanie a bojuje proti vráskam.
Balenie: 50 ml 

Regeneračný krém Solaris s vitamínom A Dr. Nona

Pleť regeneruje, a dodáva jej minerály, živiny a vitamín A. Vhodné používať pri slnečnom počasí, pretože pôsobí zároveň ako opaľovací krém - neprepúšťa UV žiarenie. Regeneračný krém Solaris s vitamínom A omladzuje pleť, pomáha predchádzať pigmentovým škvrnám a vybieluje existujúce. Zabraňuje vytváraniu pieh od slnka. Na tvári nezanecháva mastný film.
Balenie: 50 ml

Nočný krém Dr. Nona

Pleť dokáže najlepšie prijímať živiny počas spánku. Nočný krém Dr. Nona vyživuje všetky vrstvy pokožky a výborne spevňuje a napína pokožku. Zastavuje stárnutie pokožky. Stimuluje výmenné procesy vo všetkých vrstvách pokožky. Je vhodný pre ošetrenie suchej a zvädnutej pleti.
Balenie: 50 ml

 

Všetky kozmetické produkty Dr. Nona obsahujú bioorganominerálny komplex s množstvom minerálov z Mŕtveho mora a živé archebaktérie, ktoré majú na pokožku omladzujúci a blahodárny vplyv. Archebaktérie prenikajú cez pokožku do krvného obehu a značne zvyšujú bunkovú imunitu na genetickej úrovni. Následne sa mobilizujú všetky obranné sily organizmu a nastáva rýchlejšia obnova životných síl. Zložením mikroelementov je voda Mŕtveho mora identická s lymfou a krvou človeka.