Darčekový balíček z Mŕtveho mora pre krásu ženy so zmiešanou pleťou

Anglický názov:
Dostupnosť: 2-5 dní
Balenie: uvedené pri jednotlivých produktoch
136,00€

Vianočný balíček pre krásu ženy so zmiešanou pleťou

Starostlivosť o zmiešanú pokožku je trocha náročná, lebo je suchá aj mastná zároveň, resp. na niektorých miestach suchá, na iných mastná. Potrebuje hydratáciu a jemné odmasťovanie zároveň. Produkty Dr. Nona sú na to ideálne.

Dynamický hydratačný krém Dr. Nona

Keďže zmiešaná pleť je aj suchá a robia sa na nej často šupiny, potrebuje výraznú hydratáciu. Dynamický hydratačný krém Dr. Nona hydratuje pleť hĺbkovo a je vhodný pre všetky vekové kategórie. Krém sa rýchlo vstrebáva a nezanecháva na pokožke mastný film. Zanecháva pleť jasnú, sviežu a dokonale vyživenú. Je vhodný aj pre tú najcitlivejšiu pokožku, upokojuje začervenanie a bojuje proti vráskam.
Balenie: 50 ml 

Pleťová bahenná maska Dr. Nona

Obsahuje liečivé bahno vyťažené priamo z Mŕtveho mora. Takisto obsahuje množstvo potrebných minerálov. Pleťová bahenná maska Dr. Nona je ideálnym pomocníkom pri boji s akné a mastnou pokožkou. Jej pravidelné používanie hĺbkovo čistí a vyživuje pleť, má hojivé účinky a vyhladzuje jemné jazvičky.
Balenie: 75 ml

Regeneračný krém Solaris s vitamínom A Dr. Nona

Pleť regeneruje, a dodáva jej minerály, živiny a vitamín A. Vhodné používať pri slnečnom počasí, pretože pôsobí zároveň ako opaľovací krém - neprepúšťa UV žiarenie. Regeneračný krém Solaris s vitamínom A omladzuje pleť, pomáha predchádzať pigmentovým škvrnám a vybieluje existujúce. Zabraňuje vytváraniu pieh od slnka. Na tvári nezanecháva mastný film.
Balenie: 50 ml

 

Všetky kozmetické produkty Dr. Nona obsahujú bioorganominerálny komplex s množstvom minerálov z Mŕtveho mora a živé archebaktérie, ktoré majú na pokožku omladzujúci a blahodárny vplyv. Archebaktérie prenikajú cez pokožku do krvného obehu a značne zvyšujú bunkovú imunitu na genetickej úrovni. Následne sa mobilizujú všetky obranné sily organizmu a nastáva rýchlejšia obnova životných síl. Zložením mikroelementov je voda Mŕtveho mora identická s lymfou a krvou človeka.