Cestovná sada krémov Dr. Nona (vzorky krémov)

Anglický názov: Cosmetic Travel Kit Dr. Nona
Dostupnosť: na sklade
Balenie: 4 x 5 ml
13,90€

 Vypredané

 

 

Cestujete a nechcete so sebou brať veľké balenia krémov? Alebo si chcete vyskúšať vzorky skôr, ako kúpite celý krém? Práve pre vás je táto sada najlepších krémov Dr. Nona.

Pripravili sme pre vás tie najlepšie krémy Dr. Nona vo forme vzoriek. Ponúkajú vám komplexnú starostlivosť o celé telo.

Dynamický hydratačný krém Dr. Nona - 5 ml

Nie nadarmo je tento krém označovaný ako kráľ medzi krémami. Používa sa na tvár aj na celé telo, upokojuje, tíši podráždenie, regeneruje, odstraňuje začervenanie, výborný na kožné choroby ako je ekzém alebo psoriáza. Je vhodný pre ženy, mužov i deti. Skôr narodení si ho veľmi pochvaľujú, máme referencie, že je to najlepší krém proti vráskam aký kedy vyskúšali.
Viac informácií tu

Regeneračný krém Solaris s vitamínom A Dr. Nona - 5 ml

Pleťový krém Solaris Dr. Nona vďaka vitamínu A a bioorganominerálneho komplexu aktívne omladzuje pokožku a odstraňuje vrásky, dlhodobo vyživuje pokožku, osviežuje ju a dodáva jej mladistvý a zdravý vzhľad. Chráni pokožku pred vonkajšími vplyvmi (slnečné žiarenie), zabraňuje vytváraniu pigmentových škvŕn a vybieluje existujúce. Vhodný pre všetky typy pleti. 
Viac informácií tu

Balzam na očné vrásky Dr. Nona - 5 ml

Má veľmi jemné zloženie, je citlivý k pokožke a môžu ho používať aj ľudia, ktorí majú s bežnými očnými krémami problémy (začervenanie, opuchy). Používa sa na horné aj dolné očné viečka a na okolie očí. Ak sa vám krém dostane do očí, vôbec to nevadí, nespôsobuje žiadne pálenie, skôr naopak, zlepšuje zrak a pomáha liečiť očné choroby (sivý a zelený zákal, ďaleko- alebo krátkozrakosť).
Viac informácií tu

Krém na ruky a nechty Dr. Nona - 5 ml

Má ochranné, vyživujúce a upokojujúce účinky. Zanecháva hebkú a hodvábnu pokožku na rukách. Zosvetľuje pehy a pigmentové škvrny. Pôsobí antibakteriálne a pomáha bojovať proti plesniam a kožným problémom rôzneho druhu. Veľmi dobre odstraňuje ťažký ekzém, a to už do týždňa. Urýchľuje hojenie raniek na rukách. 
Viac informácií tu

V predaji len ako celá sada štyroch vzoriek krémov.