Lookseen Dr. Nona

Anglický názov: Lookseen Dr. Nona
Dostupnosť: na sklade u dodávateľa (odoslanie do troch pracovných dní)
Balenie: 100 kapsúl
48,60€

Základné látky: bioorganominerálny komplex (BOMK) z Mŕtveho mora, nevädza modrá, svetlík lekársky, čučoriedky, autotrofický systém.

Oči sú najcennejším a najobdivovanejším darom prírody. V nich sa odráža všetko, čo cítime: radosť, utrpenie, ľahostajnosť, láska a nenávisť. Oči sú nielen zrkadlom duše, ale tiež zrkadlom celkového zdravotného stavu. Oči sú najdôležitejším zmyslovým orgánom, preto zasluhujú výnimočnú pozornosť.

Svetlík lekársky: Obsahuje taníny, vitamín C, beta-karotén, mastné kyseliny, rutín, atď. V ľudovej medicíne sa odporúča pri alergiách, bolestiach hlavy, zimnici a hlavne pri očných problémoch. Čaje zo svetlíkov sa používali v teplých obkladoch proti opuchnutým a slziacim očiam.

Nevädza modrá: V medicíne sa využíva pri liečbe obličiek a močovodov, zápale očných spojiviek alebo očného viečka a iných oftalmologických ochoreniach. Je veľmi účinná pri zvýšenej únave očí.

Indikácie Lookseen Dr. Nona:

  • pri zápale viečok, slizníc;
  • k výžive zrakových nervov;
  • k zlepšeniu krvného obehu očného dna, svalu okolo očí a iných svalových vlákien;
  • k zlepšeniu krvného obehu mozgu.

Lookseen Dr. Nona zlepšuje zrakovú činnosť, presnosť zraku, zrakové pole, farebnú citlivosť očí, a tiež napomáha prevencii takého ťažkého ochorenia akým je šedý zákal.

Ako je známe, vo väčšine prípadov sú poruchy zraku a očné choroby dôsledkom procesov stárnutia, alebo sú to komplikácie pri takých chorobách, ako je cukrovka, hypertónia, arterioskleróza atď. Lookseen Dr. Nona, obsahujúci bioorganominerálny komplex, autotrofický systém, fytodoplnky, spracované podľa starodávnych receptúr, aktivuje rehabilitačné rezervy nášho organizmu, zabezpečuje prevenciu dôsledkov ťažkých ochorení narušujúcich zrak, a obnovuje ho.

Použitie: Dve kapsule trikrát denne, 15 minút po jedle.