Darčekový balíček z Mŕtveho mora pre krásu ženy s normálnou pleťou

Anglický názov:
Dostupnosť: 2-5 dní
Balenie: uvedené pri jednotlivých produktoch
148,80€

Vianočný balíček pre krásu ženy s normálnou pleťou

 

Majiteľky normálnej pokožky sú oproti ostatným ženám vo výhode. Ich pleť nie je suchá ani mastná, netvoria sa na nej vyrážky. Aj tento typ pleti ale potrebuje dôkladnú starostlivosť, a to hlavne ako prevenciu proti tvorbe vrások či vyhladení existujúcich, a tiež prevenciu vzniku pigmentových škvŕn vo vyššom veku.

Dynamický hydratačný krém Dr. Nona

Každá pleť potrebuje hlavne kvalitnú hydratáciu ako prevenciu proti tvorbe vrások. Dynamický hydratačný krém Dr. Nona hydratuje pleť hĺbkovo a je vhodný pre všetky vekové kategórie. Krém sa rýchlo vstrebáva a nezanecháva na pokožke mastný film. Zanecháva pleť jasnú, sviežu a dokonale vyživenú. Je vhodný aj pre tú najcitlivejšiu pokožku, upokojuje začervenanie a bojuje proti vráskam.
Balenie: 50 ml 

Regeneračný krém Solaris s vitamínom A Dr. Nona

Pleť regeneruje, a dodáva jej minerály, živiny a vitamín A. Vhodné používať pri slnečnom počasí, pretože pôsobí zároveň ako opaľovací krém - neprepúšťa UV žiarenie. Regeneračný krém Solaris s vitamínom A omladzuje pleť, pomáha predchádzať pigmentovým škvrnám a vybieluje existujúce. Zabraňuje vytváraniu pieh od slnka. Na tvári nezanecháva mastný film.
Balenie: 50 ml

Telové mlieko Solaris Dr. Nona

Telové mlieko Solaris Dr. Nona je vynikajúci kozmetický prípravok, má ochranné, profylaktické, vyživujúce a regeneratívne účinky. Je spoľahlivý ako preventívny prostriedok proti silnému vplyvu ultrafialového a ionizujúceho žiarenia na ľudskú pokožku. Obnovuje štruktúru kože a urýchľuje hojenie. 
Balenie: 250 ml

 

Všetky kozmetické produkty Dr. Nona obsahujú bioorganominerálny komplex s množstvom minerálov z Mŕtveho mora a živé archebaktérie, ktoré majú na pokožku omladzujúci a blahodárny vplyv. Archebaktérie prenikajú cez pokožku do krvného obehu a značne zvyšujú bunkovú imunitu na genetickej úrovni. Následne sa mobilizujú všetky obranné sily organizmu a nastáva rýchlejšia obnova životných síl. Zložením mikroelementov je voda Mŕtveho mora identická s lymfou a krvou človeka.