Darčekový balíček z Mŕtveho mora pre krásu ženy s mastnou pleťou

Anglický názov:
Dostupnosť: 2-5 dní
Balenie: uvedené pri jednotlivých produktoch
104,30€

Kozmetika z Mŕtveho mora pre krásu ženy s mastnou pleťou

 

Mastná pleť má sklony k akné a vyžaduje špeciálnu starostlivosť. Jemné odmasťovanie a kompletná výživa je pre ňu to pravé.

Pleťová bahenná maska Dr. Nona

Obsahuje liečivé bahno vyťažené priamo z Mŕtveho mora. Takisto obsahuje množstvo potrebných minerálov. Pleťová bahenná maska Dr. Nona je ideálnym pomocníkom pri boji s akné a mastnou pokožkou. Jej pravidelné používanie hĺbkovo čistí a vyživuje pleť, má hojivé účinky a vyhladzuje jemné jazvičky.
Balenie: 75 ml

Regeneračný krém Solaris s vitamínom A Dr. Nona

Pleť regeneruje, a dodáva jej minerály, živiny a vitamín A. Vhodné používať pri slnečnom počasí, pretože pôsobí zároveň ako opaľovací krém - neprepúšťa UV žiarenie. Regeneračný krém Solaris s vitamínom A omladzuje pleť, pomáha predchádzať pigmentovým škvrnám a vybieluje existujúce. Zabraňuje vytváraniu pieh od slnka. Na tvári nezanecháva mastný film.
Balenie: 50 ml

Minerálny šampón na časté použitie Dr. Nona

Mastná pokožka spôsobuje aj rýchle mastenie vlasov, keďže maz sa na ne prenáša. Ideálnym riešením je Minerálny šampón na časté použitie, ktorý vlasy jemne odmasťuje a zároveň ich dôkladne vyživuje minerálmi z bioorganominerálneho komplexu. Má príjemnú jemnú vôňu mora.
Balenie: 250 ml 

 

Všetky kozmetické produkty Dr. Nona obsahujú bioorganominerálny komplex s množstvom minerálov z Mŕtveho mora a živé archebaktérie, ktoré majú na pokožku omladzujúci a blahodárny vplyv. Archebaktérie prenikajú cez pokožku do krvného obehu a značne zvyšujú bunkovú imunitu na genetickej úrovni. Následne sa mobilizujú všetky obranné sily organizmu a nastáva rýchlejšia obnova životných síl. Zložením mikroelementov je voda Mŕtveho mora identická s lymfou a krvou človeka.