Darčekový balíček z Mŕtveho mora proti akné

Anglický názov:
Dostupnosť: 2-5 dní
Balenie: uvedené pri jednotlivých produktoch
140,00€

Vianočný balíček proti akné

 

Mastná aknózna pleť potrebuje mimoriadnu starostlivosť, pravidelné čistenie a aj vnútornú výživu. Je častá v pubertálnom veku kvôli rozbúreným hormónom, ale niekedy môže pretrvávať aj do vyššieho veku. S balíčkom Dr. Nona proti akné s akné zatočíte.

Pleťové mlieko Dr. Nona

Základom každej starostlivosti o pleť, a hlavne tej aknóznej je jej pravidelné čistenie. Pleťové mlieko Dr. Nona čistí pleť naozaj hĺbkovo, šetrne odstraňuje prebytočný maz, odstraňuje nečistoty a vytvára rovnováhu kyselín a zásad v pokožke. Pleť zároveň vyživuje a dodáva jej bioorganominerálny komplex plný minerálov a živých archebaktérií z Mŕtveho mora.
Balenie: 250 ml

Pleťová bahenná maska Dr. Nona

Obsahuje liečivé bahno vyťažené priamo z Mŕtveho mora. Takisto obsahuje množstvo potrebných minerálov. Pleťová bahenná maska Dr. Nona je ideálnym pomocníkom pri boji s akné a mastnou pokožkou. Jej pravidelné používanie hĺbkovo čistí a vyživuje pleť, má hojivé účinky a vyhladzuje jemné jazvičky.
Balenie: 75 ml

Kúpeľové soli z Mŕtveho mora

Soli Mŕtveho mora majú blahodárny vplyv na rôzne kožné problémy, vrátane akné. Každý človek trpiaci akné, ktorý mal tú možnosť kúpať sa v Mŕtvom mori pocítil na sebe liečivé účinky jeho solí a minerálov. Vy teraz máte možnosť ich využiť tiež, a nemusíte cestovať tak ďaleko. Odporúča sa kúpeľ v soli a touto vodou oplachovať aj tvár.
Balenie: 1,2 kg (4x 300g) 

Fáza-9 Dr. Nona

Akné je problém hlavne hormónov a tu pomôže výživa vznútra. Fáza-9 Dr. Nona ukludňuje rozbúrené hormóny, zároveň dodáva do tela množstvo minerálov a živých archebaktérií a prispieva tak k skľudneniu zapálenej pokožky.
Balenie: 60 kapsúl 

 

Všetky produkty Dr. Nona obsahujú bioorganominerálny komplex s množstvom minerálov z Mŕtveho mora a živé archebaktérie, ktoré majú na pokožku omladzujúci a blahodárny vplyv. Archebaktérie prenikajú cez pokožku do krvného obehu a značne zvyšujú bunkovú imunitu na genetickej úrovni. Následne sa mobilizujú všetky obranné sily organizmu a nastáva rýchlejšia obnova životných síl. Zložením mikroelementov je voda Mŕtveho mora identická s lymfou a krvou človeka.