Darčekový balíček z Mŕtveho mora pre psoriatika

Anglický názov:
Dostupnosť: 2-5 dní
Balenie: uvedené pri jednotlivých produktoch
97,80€

Vianočný balíček pre psoriatika

 

Psoriáza je chronické zápalové ochorenie celého organizmu, ktoré sa viditeľne prejavuje na koži. Zaraďuje sa medzi autoimunitné ochorenia – to sú ochorenia, pri ktorých sa imunitný systém obráti proti vlastnému organizmu. Dnes sa dá už psoriáza liečiť rôznymi spôsobmi a jedným k najúčinnejším patria produkty z Mŕtveho mora.

Kúpeľové soli Mŕtveho mora Dr. Nona

Pozná to každý psoriatik, ktorý mal to šťastie a mohol navštíviť Mŕtve more a vyskúšať pôsobenie jeho solí plných minerálov a archebaktérií. Na postihnutú pokožku pôsobia priam zázračne. Vy teraz môžete mať Mŕtve more vo vašej vani, vďaka Soliam z Mŕtveho mora Dr. Nona.
Balenie: 1,2 kg (4x 300g) 

Obklady z vody Mŕtveho mora Dr. Nona

Utišujú rôzne podráždenia, majú upokojujúci, čistiaci a dezinfekčný účinok. Veľmi dobre sa osvedčili pri rôznych kožných ochoreniach, vrátane psoriázy. Obklady z Mŕtveho mora treba priložiť na postihnuté miesta, nechať pôsobiť 30-60 minút. Už prvý obklad spôsobí výrazné zlepšenie postihnutej pokožky. Po úplnom vymiznutí psoriatických ložísk stačí používať obklady len raz za týždeň-dva ako prevenciu.
Balenie: 15 obkladov 

Pleťová bahenná maska Dr. Nona

Vďaka tejto maske máte možnosť využiť liečivé bahno z Mŕtveho mora aj so všetkými jeho minerálmi a archebaktériami. Banennú masku z Mŕtveho mora použite na pleť alebo na celé telo, potrite ňou všetky psoriatické ložiská. Stačí používať 1-2 týždenne, nechajte pôsobiť do zaschnutia, potom opláchnite vodou.
Balenie: 75 ml 

Minerálny šampón na časté použitie Dr. Nona

Psoriatici majú veľmi často zápalové ložiská aj v ovlasenej časti hlavy. Pomôžu kúpele v soli z Mŕtveho mora, kde si namáčate celú hlavu. Výbornú službu urobí aj šampón na časté použitie oceán Dr. Nona ktorý dodá bioorganominerálny komplex z Mŕtveho mora do pokožky hlavy a tým lieči psoriázu.
Balenie: 250 ml 

 

Všetky produkty Dr. Nona obsahujú bioorganominerálny komplex s množstvom minerálov z Mŕtveho mora a živé archebaktérie, ktoré majú na pokožku omladzujúci a blahodárny vplyv. Archebaktérie prenikajú cez pokožku do krvného obehu a značne zvyšujú bunkovú imunitu na genetickej úrovni. Následne sa mobilizujú všetky obranné sily organizmu a nastáva rýchlejšia obnova životných síl. Zložením mikroelementov je voda Mŕtveho mora identická s lymfou a krvou človeka.