Prevencia rakoviny u detí

Pozrime sa na príklad zo života. Ako prebieha obyčajný deň desaťročného dieťaťa? Vstáva ráno o 7. hodine. Potom ľahké hygienické procedúry pod prísnym dohľadom kričiacej matky. Polozasnený úsmev ihneď mizne z tváre. Dieťa s časopisom sa skýva na toalete. "Sedenie" sprevádza otcov krik: Nestihneš do školy!

Dôsledky kriku - stres ako reakcia, vrtochy a pomalosť.

Raňajky pred odchodom do školy: praženica, maslo, saláma, džús, sušienky alebo oplátky. Tak rodina začína svoje raňajky s veľkou porciou tuku - dodávateľom voľných radikálov.

Voľné radikály sú zdraviu škodlivé nestabilné molekuly.

Vytvárajú sa v našom organizme, majú voľný elektrón a môžu vyvolať reťazovú reakciu. Dôsledkom ich pôsobenia je porucha alebo ničenie tkaniva a tiež mutácia buniek. Voľné radikály provokujú rôzne choroby (vrátane rakoviny) a vyvolávajú predčasné stárnutie buniek.

Ale dieťa nič z toho nevie, rýchlo prehĺta potravu a jedným okom pozerá televízor. Vysielajú televízne noviny, ktorých hlavnú čast tvoria scény násilia. To zvyšuje stresovú reakciu dieťaťa. ktoré ide do školy plné negatívnych emócií a voľných radikálov.

Vonku ho čaká nie najlepší ekologický stav životného prostredia, v škole - strach zo zlej prípravy na hodiny, hádka so spolužiakmi...

A zase strava plná voľných radikálov - hamburgery, chipsy, špagety, pizza, sladkosti...

Večer doma - výdatná večera, televízor alebo počítač. Dôsledok - možné nočné mory, pomočovanie, nespavosť. Toto všetko je priama cesta k onkologickým chorobám.

Ako zmeniť situáciu, poraziť stres, predísť nebezpečenstvu ochorenia na rakovinu?

Veľmi jednoducho! Takže ráno. Zobúdzajte dieťa hladením a určite sa naň usmievajte. Zapnite dobrú, veselú hudbu. Umývanie a prvky cvičenia uskutočňujte formou hry - to prospeje vám aj vášmu dieťaťu. S prevenciou začnite u seba. Buďte pre dieťa príkladom. Ranná sprcha so šampónom na časté použitie Dr. Nona prebudí organizmus dieťaťa, pred jedlom dajte dieťaťu jednu tabletu Ravseenu Dr. Nona (jesenné alebo zimné obdobie). Na raňajky dajte dieťaťu cereálne pečivo a vypite s rodinou čerstvo uvarený čaj Gonseen. Desiatu mu spravte z cereálneho pečiva a miesto sladkostí mu nabalte čerstvé ovocie. Na obed sa snažte dieťaťu pridať do jedla tretinu vrecúška Soupseenu. Vyhýbajte sa vyprážaným jedlám, zabezpečte dieťaťu biele mäso, hlavne ryby, veľa zeleniny, varenej, ale aj čerstvej ako prílohu. V rovnakom duchu by sa mala niesť večera. Miesto sladkostí dajte dieťaťu tretinu Dakseenu, alebo mu pripravte lahodný čokoládový nápoj Chocoseen. Dva krát do týždňa mu večer pripravte soľný kúpeľ z Mŕtveho mora. Naučte dieťa uvoľniť sa.

Už v posteli naneste na chodidlá a rúčky dieťaťa masážnymi pohybmi malé množstvo Dynamického krému. Ak cítite, že dieťa je večer nepokojné a rozrušené - dajte mu kapsulu Yamseenu. Vedeli ste, že za deň by ste mali objať vaše dieťa osem krát?

Určite pochváľte dieťa, povedzte mu, že v neho veríte. Povedzte mu legendu alebo rozprávku so šťastným koncom. Naučte sa doma pred deťmi nerozprávať o práci a problémoch. Vyčleňte si každý deň dve hodiny, ktoré venujete iba dieťaťu. A uvidíte, ako sa vaše dieťa zmení, zosilnie a bude zdravé.

Pre nás je príznačné, že hľadáme príčiny ochorení z vonku (ekológia, pesticídy, konzervačné látky, špinavá voda a atmosféra) a zabúdame na osobnú prevenciu a osobný príklad v každej rodine. T.j. sme pripravení obviniť každého a bojovať ako o život v snahe ochrániť naše dieťa pred kýmkoľvek, okrem nás samých.

Ale stačí urobiť málo: odtrhnúť sa od televízora alebo novín, vyčleniť si čas a darovať ho deťom, neprerušovať zmätenú reč dieťaťa, ale vypočuť ju dokonca. A konečne, nevylievať si všetky svoje denné starosti a zlé nálady na najslabšom členovi rodiny.

S pomocou produktov Dr. Nona môžeme priviesť svoj organizmus a organizmus svojich detí do takého stavu, v ktorom budeme schopní vysporiadať sa s hocijakým ochorením, vrátane onkologického.