Dakseen Plus Dr. Nona – vitamínový koncentrát

Anglický názov:
Dostupnosť: na sklade u dodávateľa (odoslanie do troch pracovných dní)
Balenie: 300g
58,10€

Dočasne nedostupné

 

Účinné látky: bioorganominerálny komplex Mŕtveho mora, kvety a peľ kaktusových plodov, vláknina citrusových plodov, minerály Mŕtveho mora, vitámíny A, B, C, D, E, fruktóza, zinok, mangán.

Dakseen Dr. Nona je výbornou potravinou pre chorých a zdravých, pre dospelých a deti, pretože obsahuje komplex všetkých vitamínov a minerálov prírodného pôvodu a je silným antioxidantom. Odporúča sa jeho dlhodobé a pravidelné používanie. Je treba sa na neho pozerať ako na jeden zo spôsobov v celkovom systéme liečenia.

Kvety a peľ z rastlín čeľade kaktusovité, vďaka obrovkému množstvu antioxidantov v tkanivách sú kaktusovité rastliny extrémne odolné voči vysokým dávkam žiarenia. Používajú sa hlavne pri ochoreniach dýchacieho systému a krvácaní. Taktiež majú blahodárny vplyv na tráviaci trakt, pomáhajú pri bolestiach hlavy, bodavé bolesti očí, rýchlej únave a poruchách spánku.
Vláknina z citrusových rastlín patrí medzi nestráviteľné látky, ktorá má vplyv na látkovú premenu v organizme. Účinne znižuje hladinu cholesterolu a odstraňuje škodlivé látky z čriev (karcinogény), zároveň pomáha predchádzať onkologickým ochoreniam. Podporuje peristaltiku čriev, čím urýchluje vyprázdňovanie. Zlepšuje tráviaci proces.

Vlastnosti Dakseen Dr. Nona:

  • účinný pri poruchách črevnej peristaltiky a pre zdravú črevnú mikroflóru
  • reguluje hladinu cholesterolu a glukózy
  • zvyšuje imunitu a vitálnu silu
  • má silný antioxidačný účinok (spomaľuje tvorbu rakovinových nádorov)
  • znižuje chuť do jedla, podporuje chudnutie
  • dodáva energiu, zlepšuje koncentráciu

Aplikácia: na chudnutie: 1-2 tyčinky 30 minút pred jedlom, zapiť väčším množstvom tekutín, inak: 1/4 tyčinky

Neobsahuje cholesterol!