Soupseen Dr. Nona – polievka

Anglický názov:
Dostupnosť: na sklade u dodávateľa
Balenie: 250 g
39,90€

Základné zložky: bioorganominerálny komplex Mŕtveho mora, kvety a peľ kaktusových plodov, vitamíny skupiny B, vitamín A, C, D3, karotén, stopové prvky, rastlinné oleje, tomaty, sója, aromatické oleje, prírodné stabilizátory, autotrofický systém, korenie.

Soupseen Dr. Nona je jedinečným dietetickým produktom v programe k zníženiu váhy. 

Balenie 300g

Vlastnosti Soupseen Dr. Nona:

  • posilňuje imunitný systém
  • odstraňuje bolesti hlavy
  • blahodárne pôsobí na orgány trávenia
  • zlepšuje metabolizmus
  • je účinný pri znižovaní váhy, pomáha chudnúť

Sója je nezameniteľný dietetický produkt, pretože je veľmi dobre stráviteľná, pritom poskytuje organizmu rovnaké výživné látky, ako mäsové potraviny. Sója obsahuje až 70% bielkovín; podľa zloženia aminokyselín, vitamínov a minerálnych látok, potravinovými a energetickými hodnotami je podobná mäsovým produktom, ale neobsahuje cholesterol a má veľa liečivých vlastností, ktoré blahodárne pôsobia na náš organizmus. Používa sa k prevencii a liečeniu takých chorôb, ako sú cukrovka, arterioskleróza, ochorenie srdcovo-cievneho systému, žalúdočno-črevnému systému, onkologických ochorení atď.

Vitamíny a minerály svojou prítomnosťou zosilňujú antitoxické, protikŕčové a iné účinky fytodoplnkov na žalúdočno-črevný systém, na srdcovo-cievny a nervový systém. Vzrastá žlčopudný efekt, miznú dyskinézie žlčovodov, zlepšuje sa peristaltika čriev, trávenie, stimuluje sa fermentatívna činnosť, spevňujú sa srdcové svaly a cievne steny, zlepšuje sa tvorba krvi a krvný obeh. Vo výsledku aktívne podporujú nervový, močopudný, tráviaci systém, srdce, cievy a pokožku. Unikátnosť vzájomného pôsobenia vitamínov a minerálov sa prejavuje predovšetkým v jedinom komplexe, pretože tak sa lepšie vstrebávajú a vzájomne si pomáhajú.

Rastlinné oleje, tomaty, korenie sa používajú v regeneračnej polievke pre chuť, vôňu a vzhľad. Okrem toho, rastlinné oleje sú skvelým zdrojom nenasýtených mastných kyselín, ktoré sú nenahraditeľné v energetickej výmene a potrebné k prevencii mnohých chorôb alergického a infekčného pôvodu, neutralizujú a odvádzajú voľné radikály, podporujú imunitný systém, zúčastňujú sa na tukovej výmene.

Všetky živé tvory sú buď jednobunkové organizmy, alebo agregáty spojených buniek. Bunka je schopná sa živiť, rásť a rozmnožovať sa, preto môže viesť samostatný život, čo je vidieť pri pestovaní bunkových štruktúr v skúmavke – bunky, vylučené z rôznych tkanív a umiestnené v špeciálnom prostredí rastú a množia sa. Komplex autotrofického systému obsahuje špeciálne výživné prostredie. A zrovna takým výživným prostredím je regeneračná polievka, ktorej základom je bioorganominerálny komplex a autotrofický systém, aktivizujúci prirodzený proces ozdravovania, omladzovania a regenerácii buniek. Rovnovážny antioxidačný komplex sa javí ako prirodzený program pre prevenciu mnohých chronických ochorení, vrátane onkologických. Vďaka autotrofickému systému polievky Soupseen sa podarilo vytvoriť také ideálne prostredie, v ktorom sa pôsobenie našich preparátov v kapsulách mnohokrát zosilňuje. Pretože tento preparát obsahuje autotrofický systém a bioorganominerálny komplex, je odporúčaný chorým, trpiacim srdcovo-cievnymi ťažkosťami, ktorí majú problémy látkovej výmeny, močopudného systému, žalúdočno-črevné, kožné a iné problémy. Soupseen Dr. Nona spolu s Dakseenom Dr. Nona a Gonseenom Dr. Nona zabezpečujú plnú dennú potrebu nášho organizmu v mineráloch, vitamínoch a aminokyselinách.

 

Aplikácia: Do šálky s horúcou (nie vriacou!) vodou nasypať 2-3 polievkové lyžice, zamiešať a vypiť teplé.