Okseen Dr. Nona

Anglický názov:
Dostupnosť: na sklade - odoslanie na druhý prac. deň
Balenie: 60 kapsúl
58,10€

Účinné látky: bioorganominerálny komplex (BOMK) Mŕtveho mora, selén, tokoferol (vitamín E), askorbová kyselina (vitamín C), metionín.

Okseen Dr. Nona patrí medzi veľmi účinné antioxidanty. Zvláštne kombinácie antioxidantov selénu, vitamínov E a C je schopných neutralizovať v plnej miere rôzne zoskupenia voľných radikálov a zabrániť predčasnému starnutiu, zápalovým a onkologickým procesom.

Okrem toho posilňuje organizmus, zvyšuje imunitu, brzdí stárnutie orgánov a organizmu celkovo, poskytuje omladzujúci efekt.

Náš organizmus denne podlieha vplyvu znečisteného prostredia a ultrafialových lúčov, prejavujú sa na ňom škodlivé dôsledky fajčenia, stresov, zlého stravovania. Ako dôsledok toho sa v organizme tvoria aktívne škodlivé molekuly – voľné radikály, ničiace bunkové tkanivo. Vyvolávajú reťazovú reakciu a poškodzujú bunkovú membránu vďaka okysličovacím procesom. Počas plynutia času tieto ničivé procesy poškodzujú tkanivo a orgány a tým zvyšujú pravdepodobnosť vzniku chorôb a predčasného stárnutia. Prírodné antiokysličovadlá (antioxidanty) neutralizujú voľné radikály tým, že ich premieňajú v prvky menej škodlivé pre zdravie a bránia zvýšeniu ich počtu. Pritom sa zvyšujú ochranné vlastnosti buniek, spevňuje sa imunitný systém, znižuje sa riziko ochorení onkologického charakteru.

Indikácie Okseen Dr. Nona:

  • je veľmi silný antioxidant
  • pomáha pri alergických ochoreniach
  • lieči kožné ochorenia: ekzémy, psoriázu, seborea
  • pôsobí ako prevencia a podporná liečba srdcovo-cievnych ochorení
  • artritídy, zápalové artritídy, artrózy
  • onkologické choroby (brzdí rast zhubných buniek) – prevencia a liečenie
  • pozitívne pôsobí na cievne ochorenia: trombóza, cievna nedostatočnosť, kŕčové žily, hemoroidy
  • vhodný tiež pri migrénach a bolestiach hlavy

Použitie: Po jednej kapsule ráno a večer počas jedla v priebehu jedného mesiaca. Kúru uskutočňovať aspoň dvakrát ročne. Pri akútnych infekčných ochoreniach zvýšiť dávku do päť kapsúl denne.
  

Už tu nemala byť

Pred piatimi rokmi moja vtedy len 24-ročná dcéra náhle odpadla a zistili jej zhubný nádor na mozgu, na ktorý ju hneď aj operovali. Podarilo sa im vybrať väčšinu, ale nie celý. Lekár povedal, že je to veľmi zhubný typ rakoviny a dával jej tak pol roka života. Dcéru sme hneď začali liečiť produktami Dr. Nona, ako Okseen, čaj Gonseen, polievka Soupseen, kúpele zo soli z Mŕtveho mora a bahenné masky. Dnes je to päť rokov od odhalenia diagnózy, jej stav je stabilizovaný, chodí pravidelne na kontroly, nádor nerastie. S pozdravom Karolína Bergerová