dobrý deň, moja otázka je prečo sú výrobky také drahé, veď keby boli lacnejšie tak by boli prístupné viac ľuďom a možno by ste mali aj vyššie zisky , keď sú produkty také dobré tak by mali byť prístupné čo najväčšiemu počtu ľudí a nie len pre bohatých tak ako väčšinou býva , keď sú produkty také drahé tak to ľudí odradzuje a podporuje to špekulácie, že niekto chce na nich zarobiť, nie je z tejto ponuky cítiť úprimnosť, že ide naozaj o zdravie ľudí ale skôr že ide o biznis , ďakujem za pochopenie

Koncentrovanejšie výrobky sú v skutočnosti lacnejšie

Dobrý deň, ja Vám rozumiem, naozaj výrobky Dr. Nona nie sú najlacnejšie. Ľudia keď nakupujú v supermarketoch, majú tendenciu rozmýšľať, že keď je niečo koncentrovanejšie a drahšie, v konečnom dôsledku sa to oplatí a kúpia to. Ak ide o zdravie, tak už takto často neuvažujú. Pritom práve produkty Dr. Nona majú vysokú koncentráciu liečivých solí, minerálov, archebaktérií a niektoré liečivého bahna, čo zaručuje rýchle výsledky v porovnaní s ostatnou, lacnejšou kozmetikou. Účinnosť kozmetiky Dr. Nona je 75-98%, v porovnaní napr. s kozmetikou L´Oreal, ktorá tiež používa výťažky z Mŕtveho mora a patrí k špičke na našom trhu, má ale účinnosť okolo 25%. Ak teda budete používať krém od Dr. Nona, žiadaný efekt sa dostaví 3 alebo 4x rýchlejšie ako keby ste používala krém od L´Oreal. V konečnom dôsledku teda vlastne ušetríte.

Naši zákazníci majú s produktami Dr. Nona veľmi dobré skúsenosti, často si kupujú výrobky opakovane a nevedia si ich vynachváliť. Keď im predávame výrobky druhý krát, často počúvame samé chvály, ako to dcére pomohlo na ťažký ekzém a to už za niekoľko dní po ňom nebolo ani stopy, alebo dedkovi na chrbticu, keď sa predtým ledva hýbal. Krémy Dr. Nona znášajú bez problémov aj ľudia s najcitlivejšou, alergickou pokožkou. Hlavne okolie očí a očné viečka bývajú citlivé aj u nealergikov, stačí mať trocha citlivejšiu pokožku a často spôsobuje začervenania. Balzám na oči od Dr. Nony môžu používať aj ľudia, ktorí nezniesli žiadne iné krémy. S pozdravom Rašmanová

Neviem ako mozete porovnavat

Neviem ako mozete porovnavat vyrobky z mrtveho mora s tymi nasimi to robi len ten kto pozera na peniaze a nie na svoje zdravie. vzdy sa hovori lacne maso riedka polievka.bola som aj v tej vyrobni v Hurgade kupila som si a nebanujem.Kupala som sa v mrtvom mori a nebanujem !
Myslela som to ze som si kupila olej na klby tam priamo v olejarni majorankovy mad atd. a mozeme byt radi ze to je dovezene az ku nam.

Anonym, ďakujeme za podporu a

Anonym, ďakujeme za podporu a dobé referencie. Ono je to naozaj tak, že kto raz vyskúša produkty Dr. Nona, iné už nechce používať, lebo na sebe pocíti tú zázračnú silu Mŕtveho mora, ktorú nemajú žiadne iné krémy.

neklamte

výrobky nona sú síce po kozmetickej stránke vyhovujúce, ale po zdravotnej sa ešte nepreukázal ich prínos. Tá slávna archebaktéria, aby mohla účinkovať mala by mať tak 2O mil. baktérií, ako viete že sa dostanú tam kam majú...má každá určenú cestu,ktorú bunku má v tele osloviť...mikroskopická skúška hovorí, že v kvartete solí, sú bakterie ale plesní...a vám nahovárajú, že sadajú užíva&´t vnútorne...dostali ste na to certifikát ...hehe NIE a niíkdy nedostanete, lebo všetko je to len obchodný ťak...koho konkrétne vyliečial nona...koľko ich je na Slovesnku ...napíšte

Koľko ich je na Slovensku

Koľko ich je na Slovensku naozaj neviem ale keďže to predávam, poznám ľudí a niektorých aj osobne ktorým to pomáha na najrôznejšie choroby a kupujú si to opakovane. Máme pomerne veľa stálych zákazníkov a keby im to nepomáhalo, tak si to opakovane nekupujú. A certifikáty sú k nahliadnutiu na oficiálnej stránke Dr. Nona, stačí pár sekúnd hľadať.