genitálne bradavice -kondylómy

dobrý deň, rada by som sa opýtala aký produkt resp. kozmetiku alebo prípravok mám použiť na kondylómy?? som tehotná v 24tt a po 1x sa mi niečo takéto stalo..ďakujem za odpoveď

Dobrý deň, odporučila by som

Dobrý deň, odporučila by som Vám pravidelný kúpeľ v soliach z Mŕtveho mora min. na 20 min. ale môžte vo vode vydržať aj hodinu. Postihnuté miesta je tiež dobré potierať ústnou vodou Dr. Nona, názov Vás nemusí mýliť, všetky výrobky Dr. Nona sa dajú používať aj na iné veci, ako je uvedené v názve. Ústna voda obsahuje okrem bioogranominerálneho komplexu z Mŕtveho mora výťažok z harmančeka, olej z mäty, zo šalvie, z tymiánu a zo šupiek citrusových plodov, žiadnu chémiu, čiže môže sa pokojne dostať aj na genitálie, nebude páliť ani nespôsobí žiadne zdravotné problémy. Pri výtokoch sa dokonca odporúča robiť vnútorný výplach ústnou vodou. Bioorganominerálny komplex pôsobí liečivo a obsiahnuté oleje z byliniek pôsobia tiež antibakteriálne a antivírusovo. Ako doplnok výživy môžete užívať Ravseen, ktorý zvyšuje imunitu a telo si tak s vírusom ľahšie poradí. Tieto veci odporúčam ako doplnkovú liečbu, dobré je tiež nechať sa vyšetriť lekárom a riadiť sa jeho radami. Kondylómy nie sú vážne ochorenie, ak sa ich raz zbavíte, už sa viac neobjavia, pokiaľ sa vírusom zase neinfikujete, preto je nutné liečiť aj partnera. Je vhodné vyliečiť sa skôr, ako dôjde k pôrodu, aby ste infekciu nepreniesli na dieťa, pokiaľ sa Vám nepodarí jej dovtedy zbaviť, je nutné rodiť cisárskym rezom. Ale správnou liečbou a podporovaním imunitného systému by ste mali byť do pôrodu zdravá.
Veľa úspechov, s pozdravom Rašmanová

Veľmi dobré výsledky máme aj

Veľmi dobré výsledky máme aj s esenciálnymi olejmi, ktoré sú vyrábané destilovaním z rastlín, kvetov, plodov a pod. Sú čisto prírodné, neobsahujú žiadnu chémiu a nie sú riedené vodou ani ničím iným. Vo Vašom probléme by Vám určite veľmi pomohol aj esenciálny olej Oregano http://biolampa.info/product/esencialny-olej-oregano-pamajoran-doterra ktorý má antibakteriálne a antivírusové účinky, ľudia ho často s úspechom používajú na liečenie bradavíc rôzneho druhu. Pri použití na pokožku je ho vhodné riediť s kokosovým olejom http://biolampa.info/product/frakcionovany-olej-coconut-kokosovy-doterra v pomere 1:1.
S pozdravom Rašmanová