Obklady z vody Mŕtveho mora • Kozmetika z Mŕtveho mora •

Anglický názov:
Dostupnosť: na sklade u dodávateľa (odoslanie do troch pracovných dní)
Balenie: 1 balenie obsahuje 15 obkladov
12,70€

Účinné látky: bioorganominerálny komplex (BOMK) Mŕtveho mora, výťažok z aloe, levanduľový olej, olej z kajeputu, voda z Mŕtveho mora.

Obklady z vody z Mŕtveho mora pomáhajú pri problémoch s krvným obehom, regenerujú a vyživujú tkanivo. Utišujú rôzne podráždenia, majú upokojujúci, čistiaci a dezinfekčný účinok. Odporúčame použiť najmä pri kožných problémoch, napr. ekzémoch, lupienke, dermatózach a bércových vredoch.

Vlastnosti Obkladov z Mŕtveho mora Dr. Nona:

  • kožné problémy rôzneho pôvodu (aplikovať na 30-60 minút)
  • atopický ekzém (aplikovať min. na 20 minút)
  • akné (každý deň ráno aplikujte na čistú pokožku na 10-15 minút)
  • po holení pre rýchlu regeneráciu pokožky
  • pri kĺbových bolestiach, rehabilitačných procedúrach

Aplikácia: Obklad s príslušným rozmerom prikladať na potihnuté miesta. Nepoužívajte viackrát! V prípade vyschnutia obklad navlhčite vodou, soľným roztokom alebo Ústnou vodou Dr. Nona. Chráňte pred kontaktom s očami.

NEOBSAHUJE PARBÉNY! Vhodný aj na citlivú a alergickú pokožku!  

Supinky na ocnych vieckach

prosim o radu,ja mam na ocnom viecku uz dlhsiu dobu supinky ktore ma drazdia a nemam ani karpiny.Z oka ako keby ide nejaky maz...uz som bol aj u alergologicky a testy ukazali ze som neni na nic alergicky..a pobehal som viac ocnych lekarov,ale len maste do oka ktore nezabrali a aj antibioticke kvapky a supinky su na oku stale a drazdia..
Zabrali by tieto obklady z mrtveho mora?ak by to bol atopicky ekzem...
Dakujem vopred

Dobrý deň, myslím, že Vy ste

Dobrý deň, myslím, že Vy ste mi písali aj na mail, už som Vám naň odpovedala. Ja som bola na kožných testoch dva krát a vždy vyšlo, že nie som na nič alergická, ale tiež ma trápil ekzém, nie atopický ale kontaktný. Takže podľa týchto lekárskych testov sa nie vždy dá riadiť. Určite by som skúsila použiť tieto obklady, bez problémov sa dajú použiť aj na oči, ja ich na ne tiež používam. Na ekzém a na iné mnohé kožné choroby tieto obklady veľmi dobre účinkujú. Môžete skúsiť aj balzam na očné vrásky, napriek jeho názvu nie je len na vrásky, ale používa sa na rôzne očné problémy u dospelých aj u detí. Tento krém sa môže aplikovať aj priamo do oka, jeho zloženie to umožňuje, nakoľko neobsahuje žiadnu chémiu. V oku neštípe, len budete nejakú chvíľu zahmlene vidieť.
S pozdravom Rašmanová

Výborné na ekzém aj na jačmeň na oku

Tieto obklady sú priam zázračné, ešte som nezažila niečo, čo by tak rýchlo účinkovalo. Najskôr som si ho priložila na kontaktný ekzém, doslova som cítila, ako dobre naň pôsobí a odstraňuje svrbivosť. Po obklade som si miesto natrela ešte bahennou maskou a do druhého dňa ekzém zmizol a viac sa neobjavil. Druhý krát som obklad použila na jačmeň na oku, ktorý sa mi cez noc vyhodil. Ako čakala som, že možno do večera sa to zlepší, ale keď som sa po aplikácii pozrela do zrkadla, nemohla som veriť vlastným očiam, jačmeň bol o polovicu menší! Tieto obklady sa naozaj oplatí mať stále doma ako prvú pomoc.

Nakoľko mám opakované

Nakoľko mám opakované problémy s fistulou v oblasti kostrče, po priložení obkladu pri začínajúcom prejave zápalu, sa mi zápal neprejaví v takej intenzite a teda aj bolesti. Priebeh k uvoľneniu obsahu fistuly je omnoho rýchlejší a miernejší.
Bez použitia obkladov je priebeh dlhší a bolestivejší.
S pozdravom Beata K.