Pomáda na pery • Kozmetika z Mŕtveho mora •

Anglický názov:
Dostupnosť: na sklade u dodávateľa (odoslanie do troch pracovných dní)
Balenie: 4 g
23,60€

Účinné látky: bioorganominerálny komplex (BOMK) Mŕtveho mora, prírodný vosk, retinol (vitamín A), santal, vanilka, fenikel, éterické oleje z kôpru, voda a minerály Mŕtveho mora.

Pomáda na pery Dr. Nona zodpovedá všetkým požiadavkám modernej kozmetiky. Jemná hodvábna štruktúra pomády sa ľahko nanáša, dobre pokrýva pery, nerozteká sa po okrajoch, súčasne zabezpečuje dobré ošetrenie pier a má dostačujúcu trvanlivosť.

Je zložená z minerálov a solí Mŕtveho mora, prírodných pigmentov a bioorganominerálneho komplexu. 

Vedci z kliniky Lenom vyvinuli pomádu na pery, ktorá vďaka svojej aróme znižuje chuť k jedlu

 

Účinné látky pomády, ktorá znižuje chuť k jedlu

Santal - Má veľmi špecifickú vôňu, ktorá podľa výskumov vedcov znižuje chuť do jedla.

Vanilka - Jej vôňa znižuje chuť na sladké

Fenikel - Pomáha spalovať tuky a zlepšuje metabolizmus.

Éterické oleje z kôpra - Podporuje vylučovanie tráviacich tekutín.

 

Vlastnosti Pomády na pery Dr. Nona:

  • vhodná na ošetrenie pier, dodáva im vláčnosť
  • vyživuje pery minerálmi Mŕtveho mora
  • má liečivé účinky, vhodná pri suchých perách, kútikoch, herpese a ranách na perách

Aplikácia: Pomádu na pery Dr. Nona dôkladne a jemne natrieme na pery. 

NEOBSAHUJE PARBÉNY! Vhodný aj na citlivú a alergickú pokožku!  

Kútiky

V posledných mesiacoch som dosť často trpela na zapálené kútiky. Brala som B vitamín ale nejak to nepomáhalo. Zapálil sa mi niekedy jeden kútik, niekedy oba naraz a mala som s tým dlho problémy, trvalo aj viac než mesiac, kým som sa toho konečne zbavila. Ošetrovala som si to dezinfekciou, ale robili sa mi tam veľké chrasty ktoré potom vždy pri jedle začali krvácať a vytvorili sa ešte väčšie chrasty, dosť mi to komplikovalo život. Začala som používať Pomádu, niekoľko krát denne som si ju aplikovala na pery. Kútik sa za niekoľko dní vyhojil. Používala som Pomádu aj ďalšie dni preventívne na pery a dlhší čas som nemala kútik. Potom som to prestala používať, za nejaký čas som cítila, že ma zase bolí kútik. Tak som hneď začala používať Pomádu a kútik za dva dni prestal bolieť, úplne sa vyhojil.
Eva z Bratislavy

Pomohol mi na kontaktný ekzém

Chcem sa s Vami podeliť o svoju skúsenosť s touto pomádou na kontaktný ekzém, ktorý sa mi robí na perách. Je to alergická reakcia na permanentný mejkap, ktorý som si dala urobiť ešte pred troma rokmi a zverejnením svojich skúseností by som zároveň chcela upozorniť ženy na riziko, ktoré je s ním spojené v podobe možného vzniku alergickej reakcie, ktorá vám aj pár rokov po tetovaní, keď mejkap už dávno nebude viditeľný bude spôsobovať problémy. Extrémne opatrné by mali byť hlavne ženy, čo majú alergiu na niektoré typy kozmetiky, čo je aj môj prípad. Keď som si dávala robiť permanentný mejkap, kozmetička ma neupozornila, že je možná alergická reakcia. Mne sa to stalo. Na perách i v jeho okolí sa mi začali tvoriť bolestivé pľuzgiere, bolelo to, krvácalo, bol to tak vážny stav, že som nemohla chodiť medzi ľudí. Sprvoti som ešte nepoznala prípravky Dr. Nona, preto som nemala možnosť ich vyskúšať, keby som ich poznala, skúsim to hneď s nimi. Chodila som kožnej lekárke, ktorá mi predpisovala lieky na alergiu a tie držali môj ekzém pod kontrolou. Za rok aj čosi mi lieky prestávali účinkovať, museli mi ich zmeniť za iné a vyššiu dávku, potom to bolo zas v poriadku. Dnes je to už tri roky po tom, čo som sa dala tetovať, mejkap už veľmi dávno nevidno, napriek tomu, tie pigmenty v malom množstve v perách ešte stále mám. Ekzém je ustálený, lieky už neberiem. Z času na čas, tak raz za dva-tri mesiace sa ale ten ekzém objaví, začína to tým, že ma pery začnú bolieť, svrbieť, tvoria sa na nich šupinky a ranky. Vtedy som začala brať lieky a do dvoch dní sa to vyhojí. Medzitým som objavila Dr. Nonu a mala som dobré skúsenosti s ich očným krémom aj dynamickým hydratačným, ktorý mi veľmi zjemňuje pokožku. Tiež som čítala o dobrých skúsenostiach iných ľudí s výrobkami Dr. Nona na ekzémy. A tak som si povedala, že je načase, aby som to vyskúšala aj ja. Kúpila som si pomádu na pery a keď sa ekzém zase hlásil, nedala som si lieky, ale celý deň som si natierala pery aj ich okolie pomádou. Večer som si dala na pery a tvár obklad z Mŕtveho mora a tiež som si natrela celú tvár, pery a ich okolie pleťovou bahennou maskou. A naozaj to pomohlo. Už na druhý deň som cítila zlepšenie, svrbenie prestalo a za dva dni môžem povedať, že ekzém zmizol. Som spokojná, lieky schovávam do šuplíka a používam už len Dr. Nonu. S pozdravom Andrea