Dobrý deň,som po odstránení polovice,prsnika a uzlín.Čaká ma uplné odstránenie.Aké výrobky by ste mi odporúčali.Ešte neviem,aká liečba ma čaká.Ďakujem

Dobrý deň. Na lepšie hojenie

Dobrý deň. Na lepšie hojenie rany po operácii odporúčam telové mlieko Solaris, alebo dynamický hydratačný krém, niekoľko krát denne natierať ranu. Vďaka bioorganominerálnemu komplexu a archebaktérií urýchľuje hojenie a zabraňuje vzniku jazvy. Výborný prípravok na hojenie rán je tiež Pomáda, obsahuje 2x viac archebaktérií ako ostatné prípravky, obsahuje (ako všetka kozmetika Dr.Nona) len prírodné látky, žiadnu chémiu, preto sa môže dávať aj do otvorených rán. Má liečivý a antibakteriálny efekt, zabraňuje infekcii rany a rýchlo lieči v ranách aj už vzniknutú infekciu bakteriálneho, vírusového alebo mykotického pôvodu.
Predpokladám, že Vám odstránili prsník a uzliny kvôli onkologickému ochoreniu, tak to Vám môžem gratulovať, že ste zavítali na stránky Dr. Nona, ktoré Vám môžu v ďalšej liečbe a prevencii návratu ochorenia výrazne pomôcť. Sama Dr. Nona Kuchina, lekárka a vedkyňa ako dospievajúce dievča zápasila so zhubným ochorením, mala metastázy v celom tele, nedávali jej šancu na prežitie. Vďaka čínskym lekárom sa úplne uzdravila, vyštudovala lekársku fakultu, prvé roky pracovala ako onkologička. Chcela objaviť tú úžasnú látku, ktorá by bola schopná liečiť rakovinu a za roky štúdia a pokusov vytvorila výživové doplnky, ktoré obsahujú okrem silných antioxidantov, minerálov z Mŕtveho mora atď. jednu úžasnú látku, a tou je archebaktéria. Táto látka je prapôvodcom života na Zemi, na rozdiel od iných látok nemá bunkové jadro a to jej umožňuje preniknúť až do jadra ľudskej bunky, ktorú lieči a napráva jej poškodené informácie. Všetky bunky v našom tele sa stále množia, v prípade, že sú poškodené, množia sa ďalej poškodené. Archebaktéria prenikne do jadra bunky a túto poškodenú informáciu napraví. Nedeje sa to samozrejme zo dňa na deň, treba na to dlhší čas, preto pri onkologických ochoreniach odporúčame brať doplnky výživy denne dlhodobejšie, aspoň niekoľko mesiacov. Odporúčam brať prípravok Okseen, ktorý je veľmi silný antioxidant a takisto čaj Gonseen. Všetky výrobky Dr. Nona sa môžu brať počas klasickej liečby a pomáhajú tiež lepšie zvládať napr. chemoterapiu. Ak sa zaregistrujete v spoločnosti Dr. Nona ako zákazník alebo predajca, môžete si kupovať prípravky s 20% zľavou. Táto registrácia Vás k ničomu nezaväzuje. Odporúčam Vám navštíviť niektorú prednášku Dr. Nona, kde prednášajú vyškolení odborníci a vypočuť si o týchto prípravkoch viac. Prednášky sa konajú v Bratislave, Košiciach a v Senici. Ak by ste to do Bratislavy nemali ďaleko, môžem ísť s Vami na prednášku, kde si vypočujete o prípravkoch, archebaktérii, môžete prednášajúcemu položiť otázky. Najbližšia prednáška sa koná vo štvrtok 22.1. o 17:30 v Ružinove (Prievoze) na Mierovej 16-18 (v predajni Dr. Nona) oproti budove Ministerstva hospodárstva. Prednáša Jozef Fila, Gold Director na tému: "Zdravie, prevencia, Archeabaktéria a ako sa dožiť 120 rokov". Ak by ste mali záujem, môžete sa mi ozvať na tel. č. 0940 812 995 alebo na email: rasmanovan@gmail.com.
S pozdravom Rašmanová

Ešte by som doplnila, hlavne

Ešte by som doplnila, hlavne pri onkologických ochoreniach sa odporúča výrazne obmedziť alebo úplne prestať konzumovať červené mäso, ktoré obsahuje látky, ktoré prispievajú vzniku rakoviny. Treba jesť veľa surovej zeleniny a ovocia, doplnky výživy ako mladý zelený jačmeň, chlorella, spirulina sú tiež veľmi dobré. Tieto výrobky vyčistia medzibunkový priestor a preto výrazne pomáhajú, ale k samotnému jadru bunky sa nedostanú, to dokáže len archebaktéria, preto zdravý životný štýl + doplnky výživy s archebaktériou sú tou najlepšou voľbou.