Rakovina

Dobrý večer,mám 35 rokov a pred 3 rokmi mi diagnostikovali rakovinu štítnej žľazy-medulárny karcinom.Podstupila som operáciu a vybrala som 28 ožarovaní.Taktiež mám mnohopočetné drobné metastázy na pľucach,ktoré sa nemenia a pravdepodobne su stabilizované.Až doteraz som nebrala žiadnu liečbu,nakoľko som sa cítila v dobrej forme a tabletky vo forme chemo som stále odmietala.Dodržiavala som zdravý životný štýl-zelen.šťavy,žiadne maso,alkohol,káva,sladkosti.Od septembra som začala pracovať na 4 hodiny v materskej škole ako pomocná sila v kuchyni.Tak trošku som porušila moju životosprávu a od oktobra sa mi onkomarkery zdvihli na 2-násobok.Lekári mi nasadili tabletky Nexavar-sorafenib,ktoré som začala brať až od 1.1.2015.Brala som ich iba 11 dní a skoro som skončila v nemocnici na kožnom oddelení.Mala som rozsiahly výsev na celom tele,nedokázala som sa sama obliecť.Prsty na rukách som mala celé opuchnuté a vyhádzané.K tomu teploty,zimnica,krv v moči,afty v ustach,poruchy zraku... Tabletky mi vysadili a ukončili liečbu s tým,že čakáme na ďaľší liek,ktorý je priamo na tento medulárny karcinom.Teraz sa pomaly dávam do kopy,pretože moj imunitný systém sa celý narušil. Chcela by som Vás veľmi poprosiť o radu,aké výživové doplnky by ste mi odporučili a kde sa dá zaregistrovať o tu 20% zľavu na výrobky.Veľmi pekne ďakujem.

Dobrý deň, odporúčam Vám v

Dobrý deň, odporúčam Vám v prvom rade Okseen, je to silný antioxidant. Gonseen je tiež dobrá voľba, je to tiež antioxidant a má aj množstvo živín, obsahuje extrakt z viacerých byliniek a zároveň detoxikuje a čistí organizmus. Škoda, že máme teraz výpadok niektorých produktov, ako je Soupseen a Dakseen, tie by sa Vám zišli tiež. Majú celosvetový výpadok, do Ruska ich už dodali, k nám prídu v marci alebo apríli, tak potom odporúčam užívať aj tie. Tvár a telo odporúčam natierať dynamickým hydratačným krémom alebo telovým mliekom Solaris, pomôžu zahojiť kožné problémy a tiež dodávajú minerály, archebaktériu a ostatné látky cez pokožku, majú až 98% vstrebateľnosť. Rovnako pôsobia aj soľné kúpele. Čo sa týka stravy, odporúčam úplne vylúčiť červené mäso, obsahuje látky, ktoré sa podieľajú na vzniku onkologických ochorení. Jesť čo najviac ovocia a zeleniny, hlavne surovej. Môžete užívať tiež zelené potraviny vo forme doplnkov výživy, medzi top 5 patrí zelený jačmeň, mladá pšenica, sladkovodné riasy ako spirulina, chlorella a lucerna siata inak nazývaná aj alfalfa. Pestrá rastlinná strava je veľmi dôležitá, dodáva telu všetky živiny, čo potrebuje, okrem vitamínov a minerálov aj enzýmy, aminokyseliny, fytochemikálie a pod.
V tele každého zdravého človeka vznikajú denne rakovinové bunky, zdravý imunitný systém ich ale hneď rozpozná a zlikviduje. Ak je imunita oslabená, rakovinové bunky nie sú v dostatočnej miere likvidované a vzniká onkologické ochorenie. Preto je veľmi dôležité posilňovať imunitu a veľmi k tomu prispieva aj zdravá strava. Produkty Dr. Nona sú zase unikát v tom, že obsahujú archebaktériu, čo je najstarší jednobunkový organizmus na Zemi a je veľmi odolná, dokáže prežiť v extrémnych podmienkach. Dokáže preniknúť až do jadra každej bunky a tam naprávať škody.

Ak sa zaregistrujete u Dr. Nona, máte 20% zľavu na všetky produkty. Musím s Vami vypísať tlačivo, preto sa mi ozvite na mail rasmanovan@gmail.com alebo na č. 0940 812 995. Registrácia stojí 7,50 eur, ale dostanete k nej cestovnú sadu krémov v hodnote 13,40 a katalógy. Ak si kúpite tovar za 100 bodov naraz, čo je 133 eur už po odrátaní tejto 20% zľavy, registrácia je bezplatná. Registrácia Vás k ničomu nezaväzuje. Pri nákupoch sa Vám potom postupne zbierajú body a po dosiahnutí určitého počtu bodov dostanete aj väčšie zľavy. Ak by ste boli z Bratislavy a okolia, môžeme sa stretnúť, ak nie, registráciu môžeme vyriešiť aj poštou. Odporúčam Vám navštíviť niektorú prednášku Dr. Nony, konajú sa pravidelne každý týždeň v Bratislave a v Košiciach. Prednášajú nielen o produktoch Dr. Nona, ale aj o celkovo zdravom životnom štýle a ako sa vyhnúť chorobám a ako ich liečiť stravou a doplnkami Dr. Nona. Produkty Dr. Nona nenahrádzajú klasickú liečbu, ale dopĺňajú ju. Pomáhajú tiež lepšie zvládať chemoterapiu.
S pozdravom Rašmanová